Morgen 1 week gestopt!

Geplaatst door Kaaskop op 23/11/2012 - 21:26

Lid sinds 23 nov 2012

Ja, morgen 1 week gestopt met roken. Hoop wel dat het hunkergevoel snel minder zal worden. Zo nu en dan heel moeilijk om niet een peuk te scoren. Verder weinig te klagen: slaap goed, niet echt chagrijnig (hoop ik althans) en niet enorm aan het 'schransen'. Gestopt omdat het echt genoeg geweest is, schaamde mij bijna voor het feit dat ik nog rookte. Ga het volhouden!!!!

afbeelding van Sunnyxxx

Geplaatst door Sunnyxxx op 24/11/2012 - 00:12

Lid sinds 28 sep 2012

Zo is het maar net...roken kun je niet maken meer,tegenwoordig,je voelt je net een paria tussen al die niet rokers.

En hunkeren,tja,ik denk dat ieder mens wel ergens naar hunkert op z'n tijd,is het niet naar het één,dan is het wel naar het ander...als een mens niets meer te hunkeren heeft is het niet veel meer.

 

De eerste week is het ergst,die heb je iig al achter de rug,nu gewoon zo doorgaan.yes

 

Veel succes.

afbeelding van klaartje59

Geplaatst door klaartje59 op 24/11/2012 - 10:57

Lid sinds 06 feb 2012

11 jaar 7 maanden geleden gestopt met Acupunctuur.

Kaaskop, heel goed van je en voor wat extra steun, motivatie en afleiding kun je je ook aansluiten bij de novemberstoppers. Een gezellige groep die in een dieseltrein reist: stevig, robuust, niet te stoppen.

Het is een groep die heel gemotiveerd is en omdat jullie allemaal in dezelfde maand gestopt zijn voel je elkaar goed aan.

Ga er maar eens kijken en als je wilt, zet ik je op het stoplijstje daar.

Hoop je daar dus te zien laugh

Reactie toevoegen