Okkiebus 2012, Upgraded !!!

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 10:48

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 5 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

!! MELDING !! LEZEN !!
!! NIEUWE CAPTAIN GEZOCHT VOOR DEZE GEWELDIGE BUS !!
!! STUUR EEN PRIVÉ BERICHT NAAR Nicole91 ,, UITLEG STAAT BOVEN AAN BLZ 24 !!

Een nieuwe frisse bus rijdt nu op de weg voor de Oktoberstoppers! We zijn allemaal goed op weg dankzij Idril, zij heeft ons van de weg geplukt en goed voor ons gezorgt! Helaas heeft haar bus het begeven en moesten we een nieuwe bus aanschaffen.. Stap snel in voor oppeppers en steun van alle mede okkie's en natuurlijk voor een boel gezelligheid!
                                             

27-09-12 - Tamaratjuh - champix
30-09-12 - Seppizzyct
01-10-12 - claudia1982 - ct
01-10-12 Bart i - ct
01-10-12 - Xselienn94 - ct
03-10-12 - Cathz - ct
06-10-12 - LisaLisact
08-10-12 - Yvon1979 - nicotinevervanger
08-10-12 - Yvon25 - ct
09-10-12 - Angie1208 - ct
09-10-12 - Jo-tje - notrilen
09-10-12 - Josje1006 - champix
10-10-12 - Nicole91 - allen carr
12-10-12 - Idrilchampix
18-10-12 - Dyan - ?
19-10-12 - Elzebel2 - ct
22-10-12 - Nancy2307 - ct 
23-10-12 - Nikita - ct
25-10-12 - Kiek-72 - ct
29-10-12 - Kaatje.xx - ct
30-10-12 - Kenja - ct

 

Dit is een maandlijstje, hiermee komen jullie niet automatisch op de hieplijst!
Als je op de hieplijst wilt en met je mijlpalen gefeliciteerd wilt worden, stuur dan een mailtje naar [email protected]

afbeelding van Nikita

Geplaatst door Nikita op 15/11/2012 - 22:12

Lid sinds 22 jan 2009

Elzebel: dat had ik bij vorige stop pogingen ook. Maar nu niet meer, omdat ik weet dat dat weer naar roken toe leid. (mij dan) Maar wie weet, piep ik over een week weer anders, haha, rare verslaving blijft het.

afbeelding van Elzebel2

Geplaatst door Elzebel2 op 15/11/2012 - 22:18

Lid sinds 27 sep 2010

Laten we  maar gewoon volhouden. Maar ik heb wel af en toe zin. En ik heb geen zin om daar schijnheilig over te doen...

Het gaat niet vanzelf: ik moet zo'n beetje ieder uur opnieuw kiezen voor niet-roken.

Succes voor iedereen die dit herkent!

 

afbeelding van Nikita

Geplaatst door Nikita op 15/11/2012 - 22:43

Lid sinds 22 jan 2009

ik heb ook regelmatig rookzin hoor! het gaat zeker niet vanzelf, was dat maar zo.

afbeelding van Elzebel2

Geplaatst door Elzebel2 op 15/11/2012 - 22:45

Lid sinds 27 sep 2010

dank je, Nikita, voor je eerlijheid! Ik ga slapen. Tot binnenkort!

!

afbeelding van Kiek-72

Geplaatst door Kiek-72 op 15/11/2012 - 22:45

Lid sinds 27 okt 2012

Daarom is het ook zo moeilijk en een verslaving, anders was iedereen allang gestopt als het makkelijk was.

Hier geldt gewoon hetzelfde, denk ook wel meerdere malen per dag aan die gore vieze peuk, die alleen maar narigheid brengt en mij al die tijd heeft doen geloven dat t mn beste vriend was...LEUGENAAR!

We hoeven dat gevoel ook niet onder stoelen of banken te steken maar er open over praten op het forum, zodat het ook bij praten blijft, dat is het doel....NIET DAT VIEZE DING OOIT NOG AANRAKEN...

 

 

OKKIEPOWER!

 

[gadget]www.krabbelaars.nl[/gadget] [url=http://www.krabbelaars.nl]http://www.krabbelaars.nl - Krabbel plaatjes[/url]

afbeelding van klaartje59

Geplaatst door klaartje59 op 15/11/2012 - 23:10

Lid sinds 06 feb 2012

8 jaar 2 weken geleden gestopt met Acupunctuur.

Zo, kom zo laat op de avond toch nog even instappen, gelukkig zag de chauffeur me zwaaien wink

 

NIkita: Je bent toch wel heel sterk als je dit zonder sigaret allemaal kunt doen. Kan begrijpen dat deze avond fijn maar toch ook heel zwaar was. Geweldig dat je dit hebt gedaan, voor jezelf maar ook voor de kinderen zal dit belangrijk zijn geweest.

Maar niet alleen vandaag maar iedere dag hou jij het vol terwijl 2 jaar nog erg kort is. Ik heb veel respect voor je.

        

afbeelding van krekeltje

Geplaatst door krekeltje op 16/11/2012 - 08:04

Lid sinds 04 jul 2011

6 jaar 2 maanden geleden gestopt

hoi toppers

 

lees hier ook af en toe leuk groepie hoor.

Elz gewoon geweldig goed ga je 4 weken alweeryes

ga door mensen IK WIL NIET MEER ROKEN hou je dat voor, opnieuw gaan roken en dan WEER  stoppen dat doen we niet meer!

 

wens jullie een heel fijne rookvrije

 

 

 

afbeelding van LisaLisa

Geplaatst door LisaLisa op 16/11/2012 - 10:04

Lid sinds 06 okt 2012

Hey Elz, ik heb ook af en toe zin in sigaret...maar voor mij werkt het dan het beste om er positieve gedachten tegenover te zetten, want als ik ga denken "ik mag niet roken" word ik somber en als ik denk "hoera ik ben er vanaf" dan verdwijnt de trek snel. En voor mij werkt het ook beter om hier positieve dingen te schrijven vooral ook omdat ik super blij en trots ben dat ik niet meer rook. Iedereen doet het op zijn eigen manier maar we zijn allemaal hier op het forum voor steun en om elkaar te helpen.

Wat lief Klaartje (en Krekeltje) dat jullie de okkies bezoeken met positieve woorden en andere oppeppers!

Fijne dag allemaal!

afbeelding van klaartje59

Geplaatst door klaartje59 op 16/11/2012 - 10:13

Lid sinds 06 feb 2012

8 jaar 2 weken geleden gestopt met Acupunctuur.

Lisa, wat jij schrijft is ook voor mij heel belangrijk geweest:

Ik vond me wel eens zielig, man en 2 dochters mogen wel roken en ik niet!!

Nou, foute gedachte:

ik mag best wel roken, niemand houdt een pistool tegen mijn hoofd, maar ik wil niet meer roken.

En dus ben ik ook niet zielig want ik kies hier zelf voor.

Deze heeft mij erg geholpen en helpt me nu nog wel.

 

En verder de ervaring dat ik na een moeilijk moment, dat altijd weer voorbij gaat hoor, zo blij ben dat ik weer volgehouden heb. Dus als ik weer een moeilijk moment heb dan denk ik: kom op, ook deze gaat voorbij en je weet dan je dan weer zo blij bent dat je niet gerookt hebt. Trots zijn op jezelf!!

 

Fijne dag allemaal

afbeelding van wil10

Geplaatst door bart i op 16/11/2012 - 10:30

Lid sinds 01 okt 2012

8 jaar 6 dagen geleden gestopt met Cold Turkey.

[quote=Tamaratjuh]

Wan gezelligheid hier!!

[/quote]TAMARATJUH, hoe gaat het,je bent zo stil.

Altans hier dan,heb je alles  weer een beetje onder controle.

afbeelding van Cathz

Geplaatst door Cathz op 16/11/2012 - 11:43

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 1 maand geleden gestopt met Cold Turkey.

Ik vind het ook zo stil. :(. Zijn we nu allemaal overgelopen naar een ander forum? cheeky

afbeelding van Kiek-72

Geplaatst door Kiek-72 op 16/11/2012 - 13:33

Lid sinds 27 okt 2012

Ik ben er nog steeds hoor, maar sommige mensen moet tussendoor ook nog wat voor de kost doen hahacheeky

Als mijn boss ziet dat ik op t werk ff op t net zit denk ik dat ik er permanent mee aan de gang kan...whoehahaha dat maar niet..

Ach nog 2 weken dan kunnen we weer een nieuwe bus vullen...de Feestmaand-stoppers.

Ik ga vanmiddag nog ff een spelletje verzinnen, de letterspelletjes beginnen me te vervelen...

 

 

[gadget]www.krabbelaars.nl[/gadget] [url=http://www.krabbelaars.nl]http://www.krabbelaars.nl - Krabbel plaatjes[/url]

afbeelding van Jo-tje

Geplaatst door Jo-tje op 16/11/2012 - 15:36

Lid sinds 31 mei 2011

4 jaar 2 weken geleden gestopt met Nicotinepleisters.

[url=http://www.animaatjes.nl/plaatjes/][img]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/f/fijn-weekend/animaatjes-fijn-weekend-09188.gif[/img][/url]....hallo topers ............
@elzebel ...je wil niet weten wat voor een zin ik soms heb in dat stomme peukje
@ gezellig klaartje krekeltje dat jullie even langskomen
@bart en cathz hoe gaat het met jullie dan
bijna weekend he jongens ... en nee=nee hoor

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 16/11/2012 - 16:24

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 5 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Halloo Okkie's! Sorry ik had een mega drukke dag.... nu EERST VOOR ELZEBEL2 :
 
Vandaag 4 weken!! Super goed hoor Elzebel! Ik vind het heel goed dat je je gevoelens opens in dit forum, daar is hij voor!! Iedereen verwerkt het anders en iedereen kan van elkaar leren. Je bent echt super bezig en je mag best super trots op jezelf zijn! Dat ben ik ook!!

Verder ben ik uit werk naar stal gegaan..ik schrok in de loop van de middag.. hahaa iemand vroeg of die een sigaret van mij mocht, toen pas dacht ik voor het eerst vandaag aan een sigaret! ik zo uhm ohnee haha ik rook niet meercheeky ik had dat ook elke dag die rook gedachten, maar ik zet het ook om in positiviteid.. maar vandaag de eerste x dat ik er gewoon een halve dag niet 1x bewist aan heb gedacht! jippiee. hoe gaat het hier?? en elz hoe gaat ie vandaag??

afbeelding van Kiek-72

Geplaatst door Kiek-72 op 16/11/2012 - 17:40

Lid sinds 27 okt 2012

Zo vanmiddag bij de fysio geweest en geconstateerd dat ik een zenuwbeknelling heb onder mijn sleutelbeen, vandaar dat mn arm zo nu en dan uitvalt....dus nog even wat oefeningen mee gekregen en volgende week weer een sessie kneed en wrik...

In ieder geval weet ik wat er scheelt, nu maar hopen dat het snel weer over is....Lekker maandag weer aan het werk wat duurt zo'n stopweek lang als je thuis je de tandjes verveelt zeg! Thuis zitten is ook helemaal niks voor mij Bah

Morgen alweer weekend, manlief vanavond nachtdienst in dus ik op tijd te bed...heb een slechte stopdag vandaag dus moet geen moment toegeven aan de verveling.....was het maar alvast maandag...dubbele borrel er in vanavond dan gaat vanzelf het licht uit (kan er namelijk slecht tegen hihi)

Alle Okkenoten een heel fijn en rookvrij weekend!

 

[gadget]www.krabbelaars.nl[/gadget] [url=http://www.krabbelaars.nl]http://www.krabbelaars.nl - Krabbel plaatjes[/url]