Okkiebus 2012, Upgraded !!!

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 10:48

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 4 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

!! MELDING !! LEZEN !!
!! NIEUWE CAPTAIN GEZOCHT VOOR DEZE GEWELDIGE BUS !!
!! STUUR EEN PRIVÉ BERICHT NAAR Nicole91 ,, UITLEG STAAT BOVEN AAN BLZ 24 !!

Een nieuwe frisse bus rijdt nu op de weg voor de Oktoberstoppers! We zijn allemaal goed op weg dankzij Idril, zij heeft ons van de weg geplukt en goed voor ons gezorgt! Helaas heeft haar bus het begeven en moesten we een nieuwe bus aanschaffen.. Stap snel in voor oppeppers en steun van alle mede okkie's en natuurlijk voor een boel gezelligheid!
                                             

27-09-12 - Tamaratjuh - champix
30-09-12 - Seppizzyct
01-10-12 - claudia1982 - ct
01-10-12 Bart i - ct
01-10-12 - Xselienn94 - ct
03-10-12 - Cathz - ct
06-10-12 - LisaLisact
08-10-12 - Yvon1979 - nicotinevervanger
08-10-12 - Yvon25 - ct
09-10-12 - Angie1208 - ct
09-10-12 - Jo-tje - notrilen
09-10-12 - Josje1006 - champix
10-10-12 - Nicole91 - allen carr
12-10-12 - Idrilchampix
18-10-12 - Dyan - ?
19-10-12 - Elzebel2 - ct
22-10-12 - Nancy2307 - ct 
23-10-12 - Nikita - ct
25-10-12 - Kiek-72 - ct
29-10-12 - Kaatje.xx - ct
30-10-12 - Kenja - ct

 

Dit is een maandlijstje, hiermee komen jullie niet automatisch op de hieplijst!
Als je op de hieplijst wilt en met je mijlpalen gefeliciteerd wilt worden, stuur dan een mailtje naar [email protected]

afbeelding van Jo-tje

Geplaatst door Jo-tje op 14/11/2012 - 11:12

Lid sinds 31 mei 2011

3 jaar 11 maanden geleden gestopt met Nicotinepleisters.

goede morgen......goede berichten nicole goedzo vangenieten .....

feli cathz josje en nicole goedhoor 

hoi yvonne jahoor hebben we allemaal wel last van volgens mij maar gaat ene dag beter als de andere he 

zo heb je heel veel energie en dan volgende dag niet voorruit te branden ..........

lisalisa jij gaat geloof ik ook wel lekker he zo te lezen goed bezig vitamientjes enzo yes

ik ga nu boodshapjes doen kom straks even terug   

 

afbeelding van LisaLisa

Geplaatst door LisaLisa op 14/11/2012 - 11:56

Lid sinds 06 okt 2012

@Jo-tje, heb je de boodschapjes weer in huis? Jaaaa, ik ga inderdaad lekker. Ben zo happy dat ik niet meer rook! Af en toe nog een craving maar die gaat snel voorbij. En het leven is zo veel fijner zonder die vieze verslaving. Juhuuu okkies, we mogen allemaal super trots zijn dat we ervan af zijn!

 

afbeelding van Cathz

Geplaatst door Cathz op 14/11/2012 - 12:10

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 3 weken geleden gestopt met Cold Turkey.

Dank voor de felicitaties. Ben trots op mezelf :). Vind het ook wel iets TE rustig hier hoor. Zo komt er niemand in mijn winkeltje

afbeelding van Dyan

Geplaatst door Dyan op 14/11/2012 - 13:18

Lid sinds 23 okt 2012

Nicole, Cathz, Josje .... yes gefeliciteerd vanuit het oosten !

 

Geplaatst door Nancy2307 op 14/11/2012 - 13:36

Lid sinds 26 okt 2012

Even een dikke knuffel vanuit werk voor jullie!

kiss

afbeelding van Josje1006

Geplaatst door Josje1006 op 14/11/2012 - 14:26

Lid sinds 24 jan 2012

2 maanden 3 weken geleden gestopt met Cold Turkey.

Nicole, ben idd de 9e gestopt. Verder vandaag lekker dagje thuis, ga zo met de kids naar het bos.

Dank allemaal voor de felicitaties en Elz welkom terug!

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 14/11/2012 - 15:16

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 4 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Oke ik zal de datum dan even aanpassen =) Top! en hoe gaat het hier verder met iedereen? Iedereen heeft het druk zo te zien.. wink

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 14/11/2012 - 15:43

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 4 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

zo de lijst weer bijgewerkt, als er iemand mist (die waarschijnlijk niet zo vaak post) laat het me dan ff weten dan werk ik het bij! Lieve okkie's waar zijn jullie? Of hebben jullie iets ontdekt? we hebben namelijk iets schitterends in de bus waar jullie waarschijnlijk allemaal in dobben aangezien het hier zo rustig is. alles is goed als we maar nierokenie !! =)

 

afbeelding van Cathz

Geplaatst door Cathz op 14/11/2012 - 15:57

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 3 weken geleden gestopt met Cold Turkey.

Heel raar maar ik heb vandaag opeens een "ik wil roken" dag. Tss, na zes weken. Naja, gaat wel weer over

afbeelding van Nikita

Geplaatst door Nikita op 14/11/2012 - 15:58

Lid sinds 22 jan 2009

even snel een rookvrije groet, het gaat goed, beetje druk. Heb supradyn extra forte bruis gehaald, kijken of het helpt. Doeg!

afbeelding van linda1960

Geplaatst door linda1960 op 14/11/2012 - 16:05

Lid sinds 14 aug 2012

7 jaar 5 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Hoi Okkies,

Bij de huiskamers is een boom de gezellige boomhut  willen jullie daar eens langs komen zeer gezellig., buiten de boom op de takken zitten de  Takhangers te wachten op het moment dat ze ook  gaan stoppen Stoffeltje  is er een van tot in de boomhut.

afbeelding van Jo-tje

Geplaatst door Jo-tje op 14/11/2012 - 16:21

Lid sinds 31 mei 2011

3 jaar 11 maanden geleden gestopt met Nicotinepleisters.

goed gedaan nikita gaat echt werken de supradin wel innemen hoor ..........

iik had hem gister ook gehaalt voor 50plus ''''''''óok met wat voor energie

ik dacht vanmorgen dit word lekker dagje   ik kak in vanmiddag werd moe pffffffff heel apart 

ben zo mijn bedje ingedoken yes

raar he cathz dat je dat zo in 1 keer overvalt .......maar nee=nee he

ik kom even kijken linda

afbeelding van wil10

Geplaatst door bart i op 14/11/2012 - 16:26

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 11 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

[quote=linda1960]

Hoi Okkies,

Bij de huiskamers is een boom de gezellige boomhut  willen jullie daar eens langs komen zeer gezellig., buiten de boom op de takken zitten de  Takhangers te wachten op het moment dat ze ook  gaan stoppen Stoffeltje  is er een van tot in de boomhut.

[/quote]LEKKER LATEN HANGEN TOT ZE EEN ONS WEGEN,WAAIEN DAN VANZELF WEL WEG,Hier moet je zijn bij de echte DIE HARDS, niet bij die truttebollen,jankers met geen ballen aan der lijf,

afbeelding van Cathz

Geplaatst door Cathz op 14/11/2012 - 16:31

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 3 weken geleden gestopt met Cold Turkey.

Hmm, ja ik had ook zo iets van "waarom zou ik vreemdgaan" haha

afbeelding van Cathz

Geplaatst door Cathz op 14/11/2012 - 16:33

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 3 weken geleden gestopt met Cold Turkey.

Maar maar....dan komt er helemaal niemand meer in mijn shopie. Ik ga maar Facebooken