Geplaatst door Wout2012 op 17/10/2012 - 19:25
Lid sinds 27 sep 2012
De mensen die met de Champix methode stoppen, hebben als bijverschijnsel dat zij erg veel dromen.
Dat kunnen alerlei soorten zijn zoals bv, enge, mooie, romantische,grappige en fantastische dromen.
En nog veel meer natuurlijk.
Wil jij graag met ons delen wat jij gedroomd hebt?
[IMG]http://i48.tinypic.com/15z5hzm.jpg[/IMG]
hahaha ik droom zo veel van
Geplaatst door CookieMonster op 19/10/2012 - 19:21
Lid sinds 01 okt 2012
hahaha ik droom zo veel van de champix
dat is te veel om op te noemen
iedere nacht beleef ik een andere avontuur
Nu moet ik zeker de mijne
Geplaatst door Sunnyxxx op 19/10/2012 - 21:25
Lid sinds 28 sep 2012
Nu moet ik zeker de mijne vertellen,waar we zo om gelachen hebben?
Okè dan...komt ie.
"Ik sta voor het keukenraam en zie dat er in het schuurtje ingebroken wordt en netjes wacht ik tot de man klaar is en naar buiten komt.
Hij was gekleed in een donkerblauwe overall,zwarte muts op en een gereedschap riem met inbrekers gereedschap om,onder zijn arm een trapleer.
Terwijl hij fluitend weg loopt,ruk ik de voordeur open en roep hem na,"Bent u nu klaar,meneer",hij,"Ja,hoor,mevrouw",ik weer,"Ü hoeft hier niet binnen te komen,hoor,er staat toch alleen maar ouwe rotzooi",hij,"Is goed dat u het zegt,mevrouwtje,dan weet ik dat en hoef bij u niet meer te komen".
Waarop hij bij de buurman aanbelt,met de vraag,"Meneer mag ik even van boven tot onder uw huis bekijken?".
Buurman woest..."Wil je maken dat je op sodemietert".
Waarop de buurman waarschijnlijk de politie belt.
Inbreker loopt weer met zijn trapje onder de arm weg en wordt even later door de politie in de kraag gegrepen en in de auto gezet.
Waarop ik ineens vreselijk kwaad er naar toe storm en woest begint te schreeuwen,"ZIJN JULLIE NOU HELEMAAL ACHTERLIJK GEWORDEN,DIE MAN DOET GEWOON ZIJN WERK".
Toen ging ik de schade in de schuur bekijken en er waren 2 fietsen en een snorbrommertje weg.
Ik dacht nog,"Waarom heeft ie die andere troep nou ook niet even mee genomen".
Iedere keer als ik de dag erna aan deze droom terug dacht,schoot ik in de lach.
Zo helder en duidelijk dat ik nu de man nog voor me zie en het is al weer 3 dagen terug.
Ik ben wel erg aardig tegen inbrekers,al zeg ik het zelf.
Hahahahaha ik lach mij tranen
Geplaatst door Wout2012 op 19/10/2012 - 22:09
Lid sinds 27 sep 2012
Hahahahaha ik lach mij tranen hier, wat een maffe droom.
[url=http://www.animaatjes.nl/plaatjes/][img]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/l/lachen/muisjelach.gif[/img][/url]
[url=http://www.animaatjes.nl/plaatjes/][img]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/l/lachen/1621516429.jpg[/img][/url]
Nou...ik zag vannacht jou als
Geplaatst door Sunnyxxx op 19/10/2012 - 22:15
Lid sinds 28 sep 2012
Nou...ik zag vannacht jou als travestiet...daar wordt je ook niet blij van,whahaha.
Laat ik nou toevallig
Geplaatst door Wout2012 op 19/10/2012 - 22:21
Lid sinds 27 sep 2012
Laat ik nou toevallig vannacht ook over jou gedroomd hebben, maar daar zal ik hièr verder niet op ingaan.
[url=http://www.animaatjes.nl/plaatjes/][img]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/k/knipoog/animaatjes-knipoog-25459.gif[/img][/url]
Nee,doe dat maar niet.
Geplaatst door Sunnyxxx op 19/10/2012 - 22:28
Lid sinds 28 sep 2012
Nee,doe dat maar niet.
Ben ik weken bezig om een oud
Geplaatst door Wout2012 op 31/10/2012 - 11:58
Lid sinds 27 sep 2012
Ben ik weken bezig om een oud antiek vliegtuig te repareren en op te poetsen, vliegen die stommelingen tijdens de testvlucht met dat mooie glimmende ding rakelings over de kerktoren en halen zo met het kruis ( of haantje?) de brandstof tank open.
Dat ding stort natuurlijk neer boven op het dorp en het halve dorp staat in de lichterlaaie.
Ik denk, dat komt mooi uit want ik heb pas een hehaling van de branweercursus achter de rug en een mooi goed groot fik is nooit weg.
Ben ik lekker met loeiende sirenes onderweg met mijn branweerauto, ik heb er wel zin in, word ik ineens wakker van een klojo die het weer niet kan laten met zijn toetertje te spelen.
Wat een pech allemaal weer.
Ja die dromen zijn raar... Ik
Geplaatst door Dwarrels op 18/11/2012 - 09:33
Lid sinds 18 nov 2012
Ja die dromen zijn raar... Ik droom zo levendig dat ik het idee heb een tweede leven te leiden. Ik heb op een reünie in mijn dromen alle leerlingen van de basis school ontmoet en weet nu precies wat ze doen en hoeveel kinderen ze hebben. Ik wist niet eens dat ik nog wist wie er bij mij in de klas hebben gezeten. Raar!
Je onderbewustzijn weet àlles
Geplaatst door Wout2012 op 18/11/2012 - 14:40
Lid sinds 27 sep 2012
Je onderbewustzijn weet àlles nog.
Dan weet mijn onderbewustzijn
Geplaatst door Sunnyxxx op 18/11/2012 - 15:19
Lid sinds 28 sep 2012
Dan weet mijn onderbewustzijn zelfs al wat er nog komen gaat!!!
Althans,dat probeert mijn onderbewustzijn me in te prenten in mijn dromen.
Maar kan natuurlijk niet alles doen wat er in mijn dromen tegen me gezegt wordt,die ontmoeting met Robbie Williams zit er niet in.
Die vent stinkt toch naar de
Geplaatst door Wout2012 op 18/11/2012 - 16:26
Lid sinds 27 sep 2012
Die vent stinkt toch naar de rook.
Hè getver mannen die roken
Geplaatst door Dwarrels op 18/11/2012 - 16:53
Lid sinds 18 nov 2012
Hè getver mannen die roken ;-)
Welnee,die stinkt niet naar
Geplaatst door Sunnyxxx op 18/11/2012 - 18:10
Lid sinds 28 sep 2012
Welnee,die stinkt niet naar rook....is allang gestopt omdat ie een babytje kreeg en je moet toch als ouder een beetje het goede voorbeeld geven.
En al rookte hij wel.....daar zit ik verder niet mee.
Ja ik heb ook gelukkig alleen
Geplaatst door Bobby (niet gecontroleerd) op 23/11/2012 - 20:35
Lid sinds
Ja ik heb ook gelukkig alleen maar mooie dromen, er zijn er twee die zijn blijven hangen, in de ene had ik verkering met Barack Obama en gisternacht heb ik Chris Zegers ontmoet op een onbewoond eiland ennuh het ging niet over verzekeringen
Nu zeg ik eerlijk dat ik altijd wel een dromer ben dus misschien maakt het dat makkelijker of gewoner. Dus ik heb er geen last van
Droom ze en Sunny, misschien kunnen we samen afspreken met Robbie
En misschien kunnen we hem
Geplaatst door Bobby (niet gecontroleerd) op 23/11/2012 - 20:37
Lid sinds
En misschien kunnen we hem samen van het roken afhelpen, wij weten wel de maniertjes toch
Reactie toevoegen