Geplaatst door Marinka op 07/06/2023 - 11:10
Lid sinds 07 jun 2023
5 maanden 1 week geleden gestopt met Nicotinepleisters.
Hi ik ben marinka 58 en sinds eind april gestopt. De eerste 3 weken zouden het moeilijkst zijn maar ik vind het nog steeds heel lastig.
Hoi Mariska
Geplaatst door Rikkie op 07/06/2023 - 12:27
Lid sinds 12 mrt 2021
Hoi Mariska
welkom , ja de eerste 3 weken , maar iedereen ervaart het anders ,
zelf had ik het ook langer moeilijk, het is ook 1 van de zwaarste verslavingen!
er zijn maar zeer weinig mensen die er zo doorheen rollen , hou je wel aan de stappen van de afbouw van je pleisters...
ken je valkuilen en zoek afleiding, als je het lastig hebt drink een glas water rustig op , klinkt ms. Raar maar het doet iets , verwen jezelf of spaar iets wat je fijn vindt lekker luchtje , uit eten gaan etc .
zelf kocht ik een handtas..
denk aan je gezondheid en het kost ook nog vreselijk duur , opschrijven waarom je bent gestopt en lezen als je het moeilijk hebt!
lees het forum daar kan je ook veel ervaringen van andere lezen , succes ...
Hoi Marinka, ik ben ongeveer
Geplaatst door Radijsje op 08/06/2023 - 08:40
Lid sinds 27 jan 2011
Hoi Marinka, ik ben ongeveer net zolang gestopt als jij en vind het ook niet echt makkelijker. Ook niet heel moeilijk trouwens..:-) Maar ik verwacht eigenlijk dat het pas na een maand of 6 echt wat uit je systeem is. Ik weet niet hoelang jij gerookt hebt, maar als je zoals ik jaren gerookt hebt kan je natuurlijk niet verwachten dat dat in 3 weekjes volledig is verdwenen. En als je naar de nieuwe prijzen kijkt hou je het wel vol!!!
Dankje! Goede tip van dat
Geplaatst door Marinka op 08/06/2023 - 16:31
Lid sinds 07 jun 2023
Dankje! Goede tip van dat glas water. Dat ga ik.proberen.
Hi Radijsje, ja ik heb ook
Geplaatst door Marinka op 08/06/2023 - 16:35
Lid sinds 07 jun 2023
Hi Radijsje, ja ik heb ook jaren gerookt en snap dat het niet opeens uit mn systeem is. Maar ik ben ongeduldig.... :-)
Ik ook hoor..:) Maar goed
Geplaatst door Radijsje op 08/06/2023 - 16:37
Lid sinds 27 jan 2011
Ik ook hoor..:) Maar goed iedere dag is er 1 moet je maar denken...En bedenken wat je er allemaal wel niet van kan kopen dat niet-rook geld!
Haha ja beangstigend hoeveel
Geplaatst door Marinka op 10/06/2023 - 14:44
Lid sinds 07 jun 2023
Haha ja beangstigend hoeveel geld ik er aan uitgegeven heb.....
Ja maar de nieuwe prijzen
Geplaatst door Radijsje op 20/06/2023 - 11:36
Lid sinds 27 jan 2011
Ja maar de nieuwe prijzen zijn ook niet mis... En regering blijft het ophogen, dus ondertussen kan ik het niet eens meer betalen...:)
Reactie toevoegen