Geplaatst door volodya op 01/02/2012 - 13:22
Lid sinds 01 feb 2012
11 jaar 9 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.
Ben 3 jan 2012 gestopt. Tot nu toe volgehouden, maar ja nu niet meer beginnen. toch wel lastig soms als er zo'n aanval van "ik snak naar"...komt.
JA tiswat , maar die momenten
Geplaatst door tiswat op 01/02/2012 - 14:32
Lid sinds 17 jan 2012
JA tiswat , maar die momenten nemen met de weken af hoor .
Succes
Hallo Volodia, Goed dat je
Geplaatst door Lodewijk op 01/02/2012 - 15:36
Lid sinds 11 sep 2011
Hallo Volodia,
Goed dat je gestopt bent met roken. Begrijp dat je Cold Turkey gekozen hebt. Je lichamelijke verslaving is achter de rug. De geestelijke narigheid duurt meestal langer. Nico en Tine zijn een paar vasthoudende krengen die je het leven zo zuur mogelijk zullen maken. Het snakken naar (het z.g. craven) zijn momenten en worden op den duur minder. Gouden stelregel is: NEE=NEE, geen discussie met jezelf, die verlies je altijd (Citaat Toon). Met voldoende motivatie en wilskracht kom je er zeker! Beloon jezelf zo nu en dan, een gestopte roker heeft daar recht op. Sterkte en succes. Lodewijk.
Volodia, je bent al haast een
Geplaatst door annekedirks op 01/02/2012 - 21:58
Lid sinds 30 jan 2011
Volodia, je bent al haast een maand op weg.....gefeliciteerd! En nu volhouden!
Maak een potje van het uitgespaarde geld, daar kun je iets leuks mee doen. Ik ken er genoeg, die hebben er een leuke reis van gemaakt. Zelf heb ik er laatst een iPad van gekocht? Even mezelf verwennen!
Succes!!!!!
Reactie toevoegen