Okkiebus 2012, Upgraded !!!

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 10:48

Lid sinds 10 jul 2012

5 jaar 8 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

!! MELDING !! LEZEN !!
!! NIEUWE CAPTAIN GEZOCHT VOOR DEZE GEWELDIGE BUS !!
!! STUUR EEN PRIVÉ BERICHT NAAR Nicole91 ,, UITLEG STAAT BOVEN AAN BLZ 24 !!

Een nieuwe frisse bus rijdt nu op de weg voor de Oktoberstoppers! We zijn allemaal goed op weg dankzij Idril, zij heeft ons van de weg geplukt en goed voor ons gezorgt! Helaas heeft haar bus het begeven en moesten we een nieuwe bus aanschaffen.. Stap snel in voor oppeppers en steun van alle mede okkie's en natuurlijk voor een boel gezelligheid!
                                             

27-09-12 - Tamaratjuh - champix
30-09-12 - Seppizzyct
01-10-12 - claudia1982 - ct
01-10-12 Bart i - ct
01-10-12 - Xselienn94 - ct
03-10-12 - Cathz - ct
06-10-12 - LisaLisact
08-10-12 - Yvon1979 - nicotinevervanger
08-10-12 - Yvon25 - ct
09-10-12 - Angie1208 - ct
09-10-12 - Jo-tje - notrilen
09-10-12 - Josje1006 - champix
10-10-12 - Nicole91 - allen carr
12-10-12 - Idrilchampix
18-10-12 - Dyan - ?
19-10-12 - Elzebel2 - ct
22-10-12 - Nancy2307 - ct 
23-10-12 - Nikita - ct
25-10-12 - Kiek-72 - ct
29-10-12 - Kaatje.xx - ct
30-10-12 - Kenja - ct

 

Dit is een maandlijstje, hiermee komen jullie niet automatisch op de hieplijst!
Als je op de hieplijst wilt en met je mijlpalen gefeliciteerd wilt worden, stuur dan een mailtje naar [email protected]

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 11:00

Lid sinds 10 jul 2012

5 jaar 8 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

INSTAPPEN ALLEMAAL! en niet duwen dames en heren! er is genoeg plaats, heerlijke stoelen, stevige gordels, goede sloten op de deuren, hier kom je niet zomaar weer uit!! Zoek allemaal een lekker plekje uit =)

 

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 11:07

Lid sinds 10 jul 2012

5 jaar 8 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

LisaLisa : Gefeliciteerd meid! 5 weken rookvrij! Dat verdient een bloemetje!
                                                  

Geplaatst door Marion31 op 10/11/2012 - 11:18

Lid sinds 03 jan 2009

6 jaar 9 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Dat heb je mooi gedaan, Nicole! Het is een mooi bussie geworden!!! Afbeelding

Geplaatst door Sannie op 10/11/2012 - 11:30

Lid sinds 27 aug 2012

6 jaar 9 maanden geleden gestopt met Allen Carr.

proficiat met jullie nieuwe bus !! Nicole hij is echt schitterend,

is echt geen straf om hierin mee te rijden......

Geplaatst door Sannie op 10/11/2012 - 11:34

Lid sinds 27 aug 2012

6 jaar 9 maanden geleden gestopt met Allen Carr.

en wat zitten die stoelen lekker, je kunt ook achterover

gaan liggen

Sorry, ben even illegaal meegelift....

en ik hoorde dat je ook lekkere hapjes en drankjes kunt krijgen

wie wil er dan nog roken???? je zou wel gek zijn....

Bedankt voor de lift, moet weer terug naar de augustusbus

die zit trouwens ook best fijn, is alleen niet meer zo druk

Geplaatst door kaatje.xx op 10/11/2012 - 11:43

Lid sinds 06 nov 2012

Sjonge jonge,kan haast niet geloven dat we gratis in deze bus
mee mogen.Wat een luxe!
Wel mooi dat die stoelen zo ver achterover kunnen ,want ik voel me op dit moment aardig beroerd!Dus ik neem een dekentje mee,
En als jullie het om het even is laat mij dan maar lekker achterin de bus liggen!!

Geplaatst door LisaLisa op 10/11/2012 - 11:43

Lid sinds 06 okt 2012

Dankjewel voor de bloemen, Nicole smiley.

En wat is onze nieuwe bus mooi geworden!! Plek zat voor alle okkies en natuurlijk onze nieuwe captain Nicole aan het stuur, supergaaf! Ik verheug me op een hoop gezelligheid met jullie in onze nieuwe bus..

Fijne dag allemaal!

Geplaatst door LisaLisa op 10/11/2012 - 11:45

Lid sinds 06 okt 2012

Ga maar lekker liggen met je dekentje Kaatje, en luister maar fijn naar het gebabbel van de andere okkies, dan voel je je vast snel weer beter!

Geplaatst door Jo-tje op 10/11/2012 - 11:52

Lid sinds 31 mei 2011

3 jaar 3 maanden geleden gestopt met Nicotinepleisters.

[url=http://www.animaatjes.nl/plaatjes/][img]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/b/bloemen/animaatjes-bloemen-87275.gif[/img][/url]
prachtige bus nicole heel goed gedaan zo een bloemetje voor jou...
ik ga een lekker plekkie uitzoeken gordel goed vast en wat zit hij heerlijk
@lisalisa feli hoor 5 weken lekker ...........

Geplaatst door Nikita op 10/11/2012 - 12:39

Lid sinds 22 jan 2009

Wauw Nicole, wat een super mooie bus!! Daar willen we natuurlijk nooit meer uit! Bedankt voor de goede zorgen chauffeuse :)

Geplaatst door klaartje59 op 10/11/2012 - 13:27

Lid sinds 06 feb 2012

7 jaar 3 maanden geleden gestopt met Acupunctuur.

Nicole: wat heb je dat ontzettend leuk gedaan, helemaal toppie.

                                 

Hier wil iedereen wel in maar hij is natuuriljk alleen voor de novemberstoppers.

Jammer, wil hier ook wel in zitten maar nee, ik hoor bij februari. Maar mogen wij wel geregeld een liftje nemen, en dan even meekletsen en zo?

Geplaatst door Jo-tje op 10/11/2012 - 13:31

Lid sinds 31 mei 2011

3 jaar 3 maanden geleden gestopt met Nicotinepleisters.

ja hoor klaartje gezellie...lift maar lekker mee gezellieyes

Geplaatst door Door op 10/11/2012 - 13:54

Lid sinds 09 aug 2012

6 jaar 9 maanden geleden gestopt met Champix.

Van harte gefeliciteerd okkies met jullie fantastische bus en een geweldige chauffeuse!! Nicole complimenten hoor. 

Enne bedankt voor het even meeliften, effe jaloers worden en nu terug naar mijn eigen veilige vertrouwde augustusbusje. Niet zo druk maar ook een bus met een heel warm gevoel.

 

Fijn weekend allemaal

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 13:55

Lid sinds 10 jul 2012

5 jaar 8 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Bedankt ik ben blij dat jullie de bus mooi vinden!! Hij heeft nog veel meer dan wat tot nu toe is genoemd maar daar komen jullie tijdens jullie rit wel achter! Alle lifters zijn welkom! Alleen de okkies mogen niet uitstappen!! Morgen staat ons iets lekkers te wachten voor de inzittenden!!

Geplaatst door linda1960 op 10/11/2012 - 13:57

Lid sinds 14 aug 2012

6 jaar 9 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Gefeliciteerd met jullie mooie nieuwe bus .Nicole toppie gedaan!!!

Pagina's