Okkiebus 2012, Upgraded !!!

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 10:48

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 10 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

!! MELDING !! LEZEN !!
!! NIEUWE CAPTAIN GEZOCHT VOOR DEZE GEWELDIGE BUS !!
!! STUUR EEN PRIVÉ BERICHT NAAR Nicole91 ,, UITLEG STAAT BOVEN AAN BLZ 24 !!

Een nieuwe frisse bus rijdt nu op de weg voor de Oktoberstoppers! We zijn allemaal goed op weg dankzij Idril, zij heeft ons van de weg geplukt en goed voor ons gezorgt! Helaas heeft haar bus het begeven en moesten we een nieuwe bus aanschaffen.. Stap snel in voor oppeppers en steun van alle mede okkie's en natuurlijk voor een boel gezelligheid!
                                             

27-09-12 - Tamaratjuh - champix
30-09-12 - Seppizzyct
01-10-12 - claudia1982 - ct
01-10-12 Bart i - ct
01-10-12 - Xselienn94 - ct
03-10-12 - Cathz - ct
06-10-12 - LisaLisact
08-10-12 - Yvon1979 - nicotinevervanger
08-10-12 - Yvon25 - ct
09-10-12 - Angie1208 - ct
09-10-12 - Jo-tje - notrilen
09-10-12 - Josje1006 - champix
10-10-12 - Nicole91 - allen carr
12-10-12 - Idrilchampix
18-10-12 - Dyan - ?
19-10-12 - Elzebel2 - ct
22-10-12 - Nancy2307 - ct 
23-10-12 - Nikita - ct
25-10-12 - Kiek-72 - ct
29-10-12 - Kaatje.xx - ct
30-10-12 - Kenja - ct

 

Dit is een maandlijstje, hiermee komen jullie niet automatisch op de hieplijst!
Als je op de hieplijst wilt en met je mijlpalen gefeliciteerd wilt worden, stuur dan een mailtje naar [email protected]

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 11/11/2012 - 17:06

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 10 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Jammer marja! Toch dapper dat je het toegeeft! Heel veel succes in november en het gaat je zeker lukken!!

afbeelding van Jo-tje

Geplaatst door Jo-tje op 11/11/2012 - 17:22

Lid sinds 31 mei 2011

4 jaar 5 maanden geleden gestopt met Nicotinepleisters.

@ marja jammer dat je weggaat maar heel goedvan je dat je doorgaat ....we kijken wel mee in november

    suc6 strakjes en dat gaat je zekers lukken ....nee - nee he

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 12/11/2012 - 08:07

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 10 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Goeie morgen!
Ik kan gelijk beginnen met veel mensen te feliciteren! Jullie zijn zoiezo allemaal toppers!
Yvon1979 en Yvond25 Gefeliciteerd dames! 5 weken op de teller!
Nancy2307, 3 weken!!! Volhouden nou hea! Je hebt het nu weer zo goed gedaan, je kunt het echt meid!
Kaatje.xx, 2 weken voot jou! Je gaat lekker!! laugh en Idril zou vandaag anders een maand gestopt zijn, en is dat natuuuuuurlijk ook nog gewoonzo! wou dat toch ff melden!!
Iedereen een rook vrije dag gewenst =)
en.. voor jullie allemaal een heerlijke frisse geur om te kunnen genieten van je ruik vermogen! Kies allemaal maar een uit!!

 

afbeelding van linda1960

Geplaatst door linda1960 op 12/11/2012 - 08:10

Lid sinds 14 aug 2012

7 jaar 11 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Goedemorgen allen ,allemaal van harte met jullie vele weken rookvrij  gaat toppie zo.En allemaal volhouden hè .

FIjne dag!!!

afbeelding van Nikita

Geplaatst door Nikita op 12/11/2012 - 08:47

Lid sinds 22 jan 2009

Goedemorgen,

 

Gefeliciteerd kanjers! Gelukkig, we zijn weer in de lucht, mis jullie als ik niet even kan spieken af en toe. Iedereen zonder schade en schande het weekend weer doorgekomen?

 

Ze hem weer op vandaag!!

afbeelding van Nikita

Geplaatst door Nikita op 12/11/2012 - 09:07

Lid sinds 22 jan 2009

Fijn dat we even waren gestopt, kon ik de koffiejuffrouw binnen laten :-)

 

afbeelding van Angie1208

Geplaatst door Angie1208 op 12/11/2012 - 09:14

Lid sinds 09 okt 2012

7 jaar 10 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Nicole wat een super bus ! Blij dat ik mee mag. 

Lekker luchtje erbij  en koffie daarben ik wel aan toe mijn ogen zijn open maar daar houdt het mee op.Nikita bedankt dat je de koffie juffrouw even heb binnengelaten .

Zo en nu maar eens aan de poets .

afbeelding van Jo-tje

Geplaatst door Jo-tje op 12/11/2012 - 10:19

Lid sinds 31 mei 2011

4 jaar 5 maanden geleden gestopt met Nicotinepleisters.

[url=http://www.animaatjes.nl/plaatjes/][img]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/m/maandag/animaatjes-maandag-47921.gif[/img][/url]..........goedemorgen allemaal
wat een heerlijk luchtje nicole ....toch mis ik wel een paar mensen hier
josje ook al even niet gezien en bart niet Gisteravond lag site er uit he ,,,
mmmmmmmm heerlijk doe mij maar een bakkie nicole lekker ...Zo angie heeft ook lekker energie .....die gaat lekker aan de poets ...Ik krijg zo koffie visite en daarna even aan de gang ..Denk dat ik vanmiddag kerstkaartjes ga maken .........kom straks nog even kijken

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 12/11/2012 - 10:40

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 10 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Ik heb er niets van vernomen dat de site eruit lag.. Wat goed nikita!! Ja jo-tje ik mis er ook een paar! Hoe gaat het met nancy??

afbeelding van LisaLisa

Geplaatst door LisaLisa op 12/11/2012 - 11:33

Lid sinds 06 okt 2012

Mmmm koffie, heerlijk!

Ja, en hoe gaat het met Kiek? Ze trok gisteren aan de forumbel... (ik zag trouwens dat ze niet op het lijstje staat, maar ze is toch ook een okkie?).

En hoe gaat het met Cathz? Misschien erg druk met haar shoppie?

Pfff, ik weet niet wat ik vandaag heb, ik ben zo ontzettend ongeduldig dat ik zowat ga stampvoeten (ja ik weet het, heeeeeel onvolwassen) omdat ik van iemand geen reactie krijg...maar ach, ik rook niet!!

 

afbeelding van wil10

Geplaatst door bart i op 12/11/2012 - 11:36

Lid sinds 01 okt 2012

8 jaar 4 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Bartje zit op de achterbank zijn poen te tellen.172 euro..fijne vering heeft dit busje val erbij in slaap

afbeelding van Cathz

Geplaatst door Cathz op 12/11/2012 - 11:54

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 6 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

O ok, bus gevonden :)

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 12/11/2012 - 12:09

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 10 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Kiek heeft niet gerookt! De topper! Haha lisa kan gebeuren!! Geeft helwmaal niks!! Tuk ze bart haha fijn hea die vering. En catzh.. Kon je dw bus niet vinden???

afbeelding van Cathz

Geplaatst door Cathz op 12/11/2012 - 12:19

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 6 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Nee, ik klikte op je link in de ouwe bus maar die werkte niet

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 12/11/2012 - 12:23

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 10 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Hoe gaat ie met jou en met je shop??