Okkiebus 2012, Upgraded !!!

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 10:48

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 3 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

!! MELDING !! LEZEN !!
!! NIEUWE CAPTAIN GEZOCHT VOOR DEZE GEWELDIGE BUS !!
!! STUUR EEN PRIVÉ BERICHT NAAR Nicole91 ,, UITLEG STAAT BOVEN AAN BLZ 24 !!

Een nieuwe frisse bus rijdt nu op de weg voor de Oktoberstoppers! We zijn allemaal goed op weg dankzij Idril, zij heeft ons van de weg geplukt en goed voor ons gezorgt! Helaas heeft haar bus het begeven en moesten we een nieuwe bus aanschaffen.. Stap snel in voor oppeppers en steun van alle mede okkie's en natuurlijk voor een boel gezelligheid!
                                             

27-09-12 - Tamaratjuh - champix
30-09-12 - Seppizzyct
01-10-12 - claudia1982 - ct
01-10-12 Bart i - ct
01-10-12 - Xselienn94 - ct
03-10-12 - Cathz - ct
06-10-12 - LisaLisact
08-10-12 - Yvon1979 - nicotinevervanger
08-10-12 - Yvon25 - ct
09-10-12 - Angie1208 - ct
09-10-12 - Jo-tje - notrilen
09-10-12 - Josje1006 - champix
10-10-12 - Nicole91 - allen carr
12-10-12 - Idrilchampix
18-10-12 - Dyan - ?
19-10-12 - Elzebel2 - ct
22-10-12 - Nancy2307 - ct 
23-10-12 - Nikita - ct
25-10-12 - Kiek-72 - ct
29-10-12 - Kaatje.xx - ct
30-10-12 - Kenja - ct

 

Dit is een maandlijstje, hiermee komen jullie niet automatisch op de hieplijst!
Als je op de hieplijst wilt en met je mijlpalen gefeliciteerd wilt worden, stuur dan een mailtje naar [email protected]

Geplaatst door Peter1963 op 11/11/2012 - 02:20

Lid sinds 09 jan 2012

Succes toppers!

Geplaatst door Claudia1982 op 11/11/2012 - 08:33

Lid sinds 01 jan 2011

Goedemorgen, Nou de nieuwe bus zit wel heel 

erg aangenaam. Hier kan ik prima vertoeven hoor! 
Hier gaat het allemaal goed, bijna 6 weken op de teller en weinig moeite. Wel momenten, maar niet dat ik tegen aan het plafond aan vlieg van de trek. 

Straks lekker weer een stuk hardlopen, dit gaat ook steeds beter. Het sporten in de sportschool is ook heerlijk zonder het gerook. Ik was ook van mei tot en met sept.amper geweest omdat ik toen weer r ookte! Ik ben zo blij dat ik mijn niet rokende leven weer heb opgepakt. het bevalt mij veel beter dan het rokende lever! 
En tot nu toe maar 1 kilo erbij, maar heb wel veel gesport de laatste 6 weken dus verbaasd mij niets als het van de spieropbouw is! 

Fijne zondag allemaal! 

Geplaatst door kaatje.xx op 11/11/2012 - 09:09

Lid sinds 06 nov 2012

Goedemorgen allemaal,hier een berichtje vanuit een rookvrije hotelkamer in Noordwijk.Heb een stapavond rookloos overleefd,wat weer een heerlijk
gevoel!!Was wel [email protected] :hmmmmm dat klinkt ook lekker
Zo'n boddyspray!!

Geplaatst door LisaLisa op 11/11/2012 - 09:36

Lid sinds 06 okt 2012

Wow, Claudia en Kaatje, wat zijn jullie goed bezig! Zo goed dat je een stapavond hebt gehad, Kaatje, je niet hebt gerookt en gemerkt hebt hoe leuk dat is! En 6 weken op de teller is natuurlijk super, Claudia! En hardlopen ipv roken: super gezond.

Ik had dit weekend een rokende vriendin te logeren. En ik vond het allemaal zo'n gedoe, dat zij alsmaar naar buiten ging om te roken, met dit weer. En wat ga jer er van stinken! Ik ben zooooo blij dat ik niet meer rook! Het leven is eigenlijk alleen maar leuker als je niet rookt.

Het zonnetje schijnt, fijne dag allemaal. Het wordt vast weer een gezellige dag in onze supermooie bussmiley!

Geplaatst door Wout2012 op 11/11/2012 - 11:36

Lid sinds 27 sep 2012

[quote=Nikita]

Wat ruikt het hier lekker!! Kan merken dat de bus goed is schoongemaakt yes

 

Net terug van een feestje, met de rokers naar buiten geweest, maar niet gerookt! Geen behoefte aan gehad ook, ben maar 1x meegeweest naar buiten, verder had ik echt geen zin in die kou te staan! Dus weer een overwinning op mezelf ;)

 

Truste allemaal!

[/quote]

Heel veel respect!!

[url=http://www.animaatjes.nl/plaatjes/][img]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/d/duimen/animaatjes-duimen-03451.gif[/img][/url]

Geplaatst door Jo-tje op 11/11/2012 - 11:41

Lid sinds 31 mei 2011

3 jaar 10 maanden geleden gestopt met Nicotinepleisters.

goedemorgen allemaal wat zijn jullie allemaal goed bezig  toppie yes  fijne zondag 

Geplaatst door linda1960 op 11/11/2012 - 11:55

Lid sinds 14 aug 2012

7 jaar 4 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Lieverds er hangt er een van jullie aan de forumbel !!!!  Kiek 72

Geplaatst door Tamaratjuh op 11/11/2012 - 11:59

Lid sinds 12 sep 2011

Wan gezelligheid hier!!

Geplaatst door Nicole91 op 11/11/2012 - 12:29

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 3 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

klopt vind ik ook hihi =D pak je ook een bonbon??

Innie en Marja4 van harte Gefeliciteerd! 5 weken rookvrij! Dat verdient een bloemetje! Toppers!

Geplaatst door Nicole91 op 11/11/2012 - 12:30

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 3 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Ik zal het erin zetten thnx pepim! hier jullie beloning! zoals ik had beloofd voor alle inzittenden!
pak allemaal een lekkere bonbon!

@ linda : dankjewel! hulp is onderweg!

Geplaatst door Nikita op 11/11/2012 - 12:43

Lid sinds 22 jan 2009

Goedemiddag!

 

Thanx Wout, weer een stukje sterker geworden :)

 

Eindelijk weer een beetje zonnige dag, na al dat grijze weer. Straks even met een vriendin, alle kids en hond stuk wandelen buiten, even luchten :)

 

Fijne dag!

Geplaatst door Nancy2307 op 11/11/2012 - 12:54

Lid sinds 26 okt 2012

Bonbons mmmm lekker :)

Geplaatst door LisaLisa op 11/11/2012 - 12:56

Lid sinds 06 okt 2012

Heerlijke bonbons, Nicole, wat zorg je toch goed voor ons laugh!

Geplaatst door Nicole91 op 11/11/2012 - 13:51

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 3 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Lucht ze nikita! En ja smullen maar! Ze smelten in de heerlijke zon dus wees snel! Wat een heerlijk weer. Dit doet een mens goed! Ik ga in de zon op het voetbalveld staan te genieten!! Iedereen nierokenie en geniet van de dag!!

Geplaatst door Marja4 op 11/11/2012 - 16:57

Lid sinds 01 Mar 2008

Julie hadden zeker een leuke bus, helaas zal ik toch maar moeten uitstappen.

Te vaak de fout in gegaan. Ik ben nu in de opbouw fase van champix. Het is dus beter om naar November over te stappen.

Vele van jullie gaan het  zeker redden. En alhoewel ik al heel wat keertjes een poging heb gedaan ga ik het ook redden, dat weet ik zeker.

 

Heel veel succes in jullie mooie bus.

Groetjes Marja