Okkiebus 2012, Upgraded !!!

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 10/11/2012 - 10:48

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 5 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

!! MELDING !! LEZEN !!
!! NIEUWE CAPTAIN GEZOCHT VOOR DEZE GEWELDIGE BUS !!
!! STUUR EEN PRIVÉ BERICHT NAAR Nicole91 ,, UITLEG STAAT BOVEN AAN BLZ 24 !!

Een nieuwe frisse bus rijdt nu op de weg voor de Oktoberstoppers! We zijn allemaal goed op weg dankzij Idril, zij heeft ons van de weg geplukt en goed voor ons gezorgt! Helaas heeft haar bus het begeven en moesten we een nieuwe bus aanschaffen.. Stap snel in voor oppeppers en steun van alle mede okkie's en natuurlijk voor een boel gezelligheid!
                                             

27-09-12 - Tamaratjuh - champix
30-09-12 - Seppizzyct
01-10-12 - claudia1982 - ct
01-10-12 Bart i - ct
01-10-12 - Xselienn94 - ct
03-10-12 - Cathz - ct
06-10-12 - LisaLisact
08-10-12 - Yvon1979 - nicotinevervanger
08-10-12 - Yvon25 - ct
09-10-12 - Angie1208 - ct
09-10-12 - Jo-tje - notrilen
09-10-12 - Josje1006 - champix
10-10-12 - Nicole91 - allen carr
12-10-12 - Idrilchampix
18-10-12 - Dyan - ?
19-10-12 - Elzebel2 - ct
22-10-12 - Nancy2307 - ct 
23-10-12 - Nikita - ct
25-10-12 - Kiek-72 - ct
29-10-12 - Kaatje.xx - ct
30-10-12 - Kenja - ct

 

Dit is een maandlijstje, hiermee komen jullie niet automatisch op de hieplijst!
Als je op de hieplijst wilt en met je mijlpalen gefeliciteerd wilt worden, stuur dan een mailtje naar [email protected]

afbeelding van Kiek-72

Geplaatst door Kiek-72 op 14/11/2012 - 22:35

Lid sinds 27 okt 2012

[gadget]www.krabbelaars.nl [/gadget] [url=http://www.krabbelaars.nl]http://www.krabbelaars.nl - Krabbel plaatjes[/url]

Ik lees bij velen vermoeidheid?? Ik had juist last van slapeloosheid haha grappig hoe een mens verschillend kan zijnwink

Ik gebruikte juist om goed te slapen Valdispert Nacht...na 2 dagen sliep ik als een roosje....Ik heb juist de hele dag teveel energie en weet niet wat ik er mee aanmoet aangezien ik nu ziek thuis zit, kan ook niet ff lekker gaan fietsen of met de hond wandelen....Vrijdag mag ik eindelijk naar de fysiotherapeut JOEPIE! Hopelijk kan hij mn kwaal er ff goed uitkneden/duwen/trekken.....Dan kan ik mooi volgende week weer te werk en gaan we als een speer cheeky

 

Nou voor iedereen welterusten dan...ik denk dat ik nog een paar uur op FB duik tot mn luiken dicht gaan...en anders neem ik een heerlijk slaapmutsje (licor43smiley)

 

 

Trust

afbeelding van Dyan

Geplaatst door Dyan op 14/11/2012 - 22:40

Lid sinds 23 okt 2012

Truste Kiek, lekker slapen, ik ga ook zo, als ik de vampieren van Twilight uit mijn koppie heb ........

afbeelding van Kiek-72

Geplaatst door Kiek-72 op 14/11/2012 - 22:51

Lid sinds 27 okt 2012

Ik lig voorlopig nog niet...man komt zo thuis uit late dienst en heb net heerlijke chocomuffins gebakken hmmmmmmmmm ik ruik ze boven haha

Hij heeft altijd trek na de late diensten en ik lust tegenwoordig ook vanalles hahaha...de hele dag verheug ik me al op die chocolade...speciaal bewaard voor zometeen..

Straks lekker samen een borreltje en dan te bed...zal niet eerder worden dan 0.00uur maar geeft niks morgen hoeven we geen van beiden de wekker te zetten

Groetjes en tot schrijfs....wink

afbeelding van Nikita

Geplaatst door Nikita op 14/11/2012 - 23:12

Lid sinds 22 jan 2009

Weltruste lieve okkies, weer een rookvrije dag in the pocket, yess!!

afbeelding van wil10

Geplaatst door bart i op 15/11/2012 - 08:38

Lid sinds 01 okt 2012

8 jaar 6 dagen geleden gestopt met Cold Turkey.

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 15/11/2012 - 10:34

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 5 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Goedemorgen OkkiesToppers!! Hoe gaat het met mijn passagiers? Ik merk wel dat ik vroeg moe ben maar overdag kan ik de energie nog wel vinden. De zon schijnt vandaag weer en dat helpt altijd alweer de helft! Kiek-72 sorry dat je niet op de lijst stond. Mijn excel lijst is wat uitgebreider en daar sta je wel op, weet ook niet hoe het kan dat er zoveel missen op deze lijst maar al met al komen we er wel hihi =) Je staat er nu in ieder geval weer op! Vandaag zijn er ook weer speciale sToppers in onze bus want die hebben er wéér een weekje bij!!
Tamaratjuh | 7 weken !! Jij loopt aan kop in onze bus. Heel goed bezig meid !!
Dyan | 4 weken !! You Go Girl !! Je gaat richting een maand. Jeeee !!
Eneri | Kiek-72 | Ingridstopt | De eerste 3 weken zitten erop. De kop is eraf lady's! Go For It !!

Een Super Fijne Rookvrije Dag Toegewenst Allemaal !!

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 15/11/2012 - 11:14

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 5 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

een lekkere gezonde lunch voor jullie !  wel van genieten hea okkie's!!
we moeten natuurlijk ook lekkere verse jus hebben, ik haal wel even wat op.. wie gaat ze uitpersen? =) Dan serveer ik de broodjes rond door de bus!

 


 

afbeelding van Nikita

Geplaatst door Nikita op 15/11/2012 - 11:27

Lid sinds 22 jan 2009

Goedemorgen lieverds!

 

Ik zal er vandaag niet veel zijn, moeilijke datum vandaag, mijn mad had 38 geworden :-( Ik kom er rookloos doorheen hoor, maar op dit soort dagen, mis ik hem altijd een stuk meer (en mijn kindjes missen hem ook zo) Ik ga vanavond met ze gourmetten, om toch even iets leuks te doen, en zaterdag komen zijn en mijn familie hier bij elkaar, en gaan we op hem proosten.

 

Ik kom later weer ff spieken, gefeli aan de hiepers!!

afbeelding van Nicole91

Geplaatst door Nicole91 op 15/11/2012 - 11:36

Lid sinds 10 jul 2012

6 jaar 5 maanden geleden gestopt met Cold Turkey.

Dat klinkt allemaal nogal heftig Nikita. Ik wens je heel veel sterkte vandaag en geniet maar even extra van je kinderen.. Heel goed dat je niet gelijk naar een sigaret wil springen en dat je weet dat dat niets opleverd. sterkte!!

afbeelding van Josje1006

Geplaatst door Josje1006 op 15/11/2012 - 11:38

Lid sinds 24 jan 2012

3 maanden 3 weken geleden gestopt met Cold Turkey.

Poeh Nikita, ik kan me voorstellen dat dit inderdaad een hele beladen datum is voor je! Wanneer is hij overleden? Tenminste, als je er iets over wilt vertellen, zo niet dan niet natuurlijk!

Knuf!

afbeelding van Kiek-72

Geplaatst door Kiek-72 op 15/11/2012 - 11:56

Lid sinds 27 okt 2012

Heel veel sterkte vandaag Nikita!  Geniet van het samenzijn vanavond met familie, dat zal hij vast op prijs stellen.

 

 

[url=http://www.1001krabbels.nl][gadget]1001Krabbels.nl - Vriendschap[/gadget][/url][url=http://www.gratisringtones.net]Gratis Ringtones?[/url]

afbeelding van Cathz

Geplaatst door Cathz op 15/11/2012 - 12:01

Lid sinds 01 okt 2012

7 jaar 1 maand geleden gestopt met Cold Turkey.

Nikita, sterkte. Ik begrijp heel goed hoe je je voelt. Evengoed een fijne dag hoor

afbeelding van LisaLisa

Geplaatst door LisaLisa op 15/11/2012 - 12:36

Lid sinds 06 okt 2012

Hey Nikita, wat heftig, meis! Veel sterkte vandaag! We denken aan je en als je even van je af wilt praten, dan kom je gewoon lekker hier. Enne...hartstikke goed dat je niet naar de sigaret grijpt, je mag heel trots op jezelf zijn!

 

afbeelding van Jo-tje

Geplaatst door Jo-tje op 15/11/2012 - 13:33

Lid sinds 31 mei 2011

4 jaar 2 weken geleden gestopt met Nicotinepleisters.

goedemiddag toppers      

gossie nikita   dat  is heftig hoor ...kind wat vind ik het ontzettend knap van jou dat je gestopt bent met roken 

echt petje af .............ga een lekker gourmetje doen  met je kids ..ik weet zeker dat je mannetje jullie kan zien 

wat zal hij trots op jullie zijn ....en zaterdag met zijn alle een lekker toost op hem vind echt super ..

lieve schat we denken hier aan jullie hoor ...kiss

afbeelding van Nikita

Geplaatst door Nikita op 15/11/2012 - 13:33

Lid sinds 22 jan 2009

[quote=Josje1006]

Poeh Nikita, ik kan me voorstellen dat dit inderdaad een hele beladen datum is voor je! Wanneer is hij overleden? Tenminste, als je er iets over wilt vertellen, zo niet dan niet natuurlijk!

Knuf!

[/quote]

 

Hij is eind aug. 2010 overleden, na jaren ziek te zijn geweest. 35 was hij toen, ik zelf 34, en de kids 4 en 6. Thanx voor de sterkte wensen, we missen hem natuurlijk nog steeds iedere dag, maar op dit soort dagen, is het wel een stuk sterker.